19. 1. 2020

Při sbírce na Mary's Meals se vybralo 18 900 Kč, děkujeme za Vaši štědrost.

P. Alois Baschant děkuje za všechna přání, která od Vás obdržel. Všechny zdraví a vzkazuje, že se má dobře.

V neděli 19. 1. v 9:00 bude mše sv. s rytmickým doprovodem. V dalších měsících budou každou třetí neděli v měsíci.

V pondělí 20. 1. v 19:00 bude na faře společenství farníků.

V úterý 21. 1. po mši sv. bude úklid kostela a fary. Děkujeme všem, kteří se ho zúčastní.

V úterý 21. 1. v 18:00 v rámci týdne modliteb za jednotu křesťanů (18. – 25. 1.) bude ekumenická bohoslužba v našem farním kostele. Po ní bude malé občerstvení. Pokud by mohl někdo přinést něco malého k zakousnutí, prosíme nahlaste se Janě Řezníčkové (731 598 829). Na faru to můžete dodat buď v pondělí přede mší sv. nebo v úterý od 17:00 do 17:45. Děkujeme.

Ve čtvrtek po mši sv. bude setkání mladších ministrantů (předškoláci až 3. třídy včetně).

V pátek 24. 1. bude vikariátní setkání mládeže v Novém Městě nad Metují na téma „Boží plán s mým životem“ aneb „Když život nejde podle mých představ“. Začátek v 18:00 mší svatou, ukončení kolem 22:00. Pokud chcete, můžete s sebou přinést něco dobrého. Je možno se nahlásit panu kaplanovi ohledně společné cesty.

V sobotu 25. 1. od 17:00 bude na faře společenství mládeže 19+.

Od neděle 19. 1. večera do pátku 24. 1. bude o. Miloslav na dovolené.

V zápisu Pastorační rady jste mohli číst o změně úředních hodin. Jsou tam také rozepsány důvody, proč jsme se takto rozhodli. Úřední hodiny jsou nově v pondělí od 16:00 do 17:00 a ve středu od 9:30 do 10:30. V ostatní časy není jistota, že nás na faře zastihnete. Ale můžete se ozvat na mobil nebo na e-mail.

Diecézní lesy Hradec Králové s.r.o. hledají zájemce na pozici lesníka pro lesnický úsek Náchod. Pracovní poměr na plný úvazek. Nástup od 1. 3. 2020 nebo dle dohody. Bližší informace u jednatele společnosti Ing. Pavla Starého (605 220 052).

V naší farnosti se nabízí možnost uspořádání manželských večerů. Jde o iniciativu křesťanských církví na posílení manželských vztahů. Kurz Manželské večery je série osmi setkání manželských párů, kterými můžete investovat do svého vztahu. Začínají vždy romantickou večeři a pokračují diskusí o daných tématech pouze ve dvou. Setkání by probíhala vždy v úterý od 25. 2. v salonku restaurace DIVADLO. Bližší informace jsou na plakátku a letáčcích, které si můžete rozebrat, vzadu na stolku. Přihlášení je nutné do 6. 2. Max. počet je 10 párů.